Siedem dobrych powodów by wybrać nas

1. Możemy zrobić wszystko

Nasze usługi to nie tylko montaż klimatyzacji, montaż wentylacji i montaż ogrzewania dla osób fizycznych i firm, ale również kompleksowe serwisowanie i oferujemy nagłe naprawy w przypadku awarii

2. Jesteśmy profesjonalistami

Nasza firma to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy regularnie przechodzą szkolenia u producentów sprzętu.

3. Niska cena

Dla każdej usługi ustalamy indywidualną cenę, aby dostosować ofertę do potrzeb i wymagań klienta. Nasze ceny są konkurencyjne, oferujemy szeroki zakres usług w rozsądnej cenie.

4. Wysoka jakość

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały i sprzęt najwyższej jakości, co gwarantuje, że sprzęt będzie działał przez lata

5. Pełną gwarancję

Dajemy gwarancję na prace wykonane przez naszych specjalistów oraz zwrot kosztów w przypadku działania siły wyższej.

6. U nas jest bezpiecznie

Posiadamy wszystkie wymagane licencje i ubezpieczenia, aby zapewnić klientowi bezpieczeństwo i spokój podczas montażu

7. Czystość montażu

Dbamy o zachowanie сzystości po naszej pracy, z tego powodu na czas prac używa się odkurzacza, a w razie potrzeby meble i inne sprzęty przykrywa się jednorazową folią.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje instalacja systemów klimatyzacji, wentylacji lub ogrzewania, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Ocenimy potrzeby i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Odpowiemy również na wszystkie pytania, jakie masz dotyczące naszych usług.

SWOKI - to firma, której możesz zaufać!

Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE! Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.


Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest firma SWOKI siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Karmelkowa 29) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www.swoki.pl . Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

* pole obowiązkowe