Jak można zostać klientem SWOKI?

1. KONTAKT:

Skontaktuj się z nami telefonicznie 722 141 557, mailowo biuro@swoki.com.pl lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej.

2. WYCENA:

Na podstawie informacji, jakie uzyskamy od Ciebie dotyczących wymaganych usług, sporządzimy dla Ciebie wycenę, w której uwzględnimy koszty materiałów oraz pracy specjalisty.

3. UMOWA:

Po zaakceptowaniu naszej oferty i zatwierdzeniu kosztów, podpiszemy z Państwem umowę, w której określimy termin instalacji oraz warunki płatności.

4. REALIZACJA:

Specjaliści firmy SWOKI przystąpi do profesjonalnej instalacji klimatyzatora w Państwa domu lub biurze z umową i zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

5. ODBIÓR:

Po zakończeniu usługi zadowolony Klient rozlicza się z i cieszy się klimatem w swoim mieszkaniu, biurze...

Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE! Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.


Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest firma SWOKI siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Karmelkowa 29) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www.swoki.pl . Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

* pole obowiązkowe