O firmie

Szukasz doświadczonej i niezawodnej firmy do instalacji klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania? Dobrze trafiłeś!

Witajcie w SWOKI!

SWOKI - to skrót: Systemy Wentylacji, Ogrzewania, Klimatyzacji i Inne.

SWOKI to firma jest organizowana przez zespół specjalistów z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem w dziedzinie HVAC, specjalizująca się w instalacji systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Nasza firma powstała z pasji do wykonywania zadań związanych z przemysłem HVAC i z zamiłowania do tworzenia idealnych warunków dla naszych klientów. Oferujemy profesjonalne usługi na rynku, zapewniając wysoką jakość i precyzję wykonania. Nasza firma działa w mieście Wrocław oraz okolicach.

NASZA MISJA polega na dostarczaniu najwyższej jakości usług, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Dążymy do tego, aby każdy klient miał poczucie, że jego potrzeby są zaspokajane w pełni. Wierzymy, że zadowolenie klienta jest kluczowe dla sukcesu naszej firmy i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom.

NASZA WIZJA to stałe podnoszenie jakości naszych usług i rozwijanie się wraz z rynkiem HVAC. Wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku. Dlatego inwestujemy w naszych pracowników, szkolimy ich i wspieramy w rozwoju, aby zawsze byli na najwyższym poziomie.

NASZE KOMPETENCJE obejmują projektowanie, instalację i serwisowanie systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży HVAC. Stawiamy na innowacyjne technologie i najlepsze rozwiązania, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

NASZE WARTOŚCI to uczciwość, zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o jakość. Cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, dlatego stawiamy na otwartość i uczciwość w każdej sytuacji. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm gwarantują wysoką jakość usług, a dbałość o jakość jest dla nas priorytetem.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE! Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.


Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest firma SWOKI siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Karmelkowa 29) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www.swoki.pl . Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

* pole obowiązkowe